CONTACT

Home > Contact

Vanzari directe

Cristian Pirvu
0745.613.661
cristian.pirvu@vegaprod.ro

Alin Chiriac
0731.841.835
alin.chiriac@vegaprod.ro

Emil Preda
0760.273.174
emil.preda@vegaprod.ro

Daniel Victor
0766.352.424
victor.daniel@vegaprod.ro

Mihaela Fronea
0787.861.577
mihaela.fronea@vegaprod.ro

Office

Ofertare
0745.613.661
office@vegaprod.ro

Sesizari
0745.613.661
sesizari@vegaprod.ro

Vega Prod Sistem S.R.L.

CUI: RO 27665421

Nr. Reg: J40/10623/2010

Sediu

Sos. Berceni nr 96, Galeria Monaco Mall, Bucuresti

Cont bancar
RO44 RZBR 0000 0600 1887 0369

0760.273.174
0745.613.661

office@vegaprod.ro

Sos. Berceni nr. 96, Galeria Monaco Mall,
Bucuresti

Formular de contact

Raspuns garantat in maxim 24 de ore* pentru clientii cu contract de service si 48 de ore* pentru cei fara contract.

Adauga fisier

Harta localizare